Fotobudka Warszawa – Fotobudka do wynajęcia

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka Warszawa - Fotobudka do wynajęcia

Fotobudka na event

Fotobudka do wynajęcia na imprezę firmową na pewno sprawi że Wasi goście będą bawić się doskonale. Sezon imprez wigilijnych zbliża się wielkimi krokami a nasze terminy na fotobudke do wynajęcia również znikają. Od grudnia jedna z naszych fotobudek na stale obklejona zostanie w barwy świąteczne. Do tego do wyboru poza 10 tłami dodatkowo zaproponujemy 4 tła świąteczne. Cała masa zabawnych gadżetów jak czapki mikołaja, wąsy oraz inne o tematyce świątecznej. W ofercie grudniowej posiadamy dodatkowo 3 fotobudki które nie są obrandowane, bardzo chętnie wykorzystamy je do różnego rodzaju akcji promocyjnej dla Waszej firmy. Posiadamy również dwa ostatnie terminy na noc sylwestrową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego.

fotobudka warszawa do wynajęcia

Budka fotograficzna – Wynajem Fotobudki

Posted on Posted in Bez kategorii

Budka fotograficzna - Wynajem Fotobudki

Budka Fotograficzna

Nasz firma oferuje wynajem budki fotograficznej na różnego rodzaju imprezę, event, imprezę integracyjną. Posiadamy 3 budki fotograficzne na wynajem. Oferujemy wynajem naj profesjonalniejszych urządzęń na rynku. Nasze fotobudki wyposażone są profesjonalne aparaty marki Canon. Sercem naszych urządzeń jest drukarka termosublimacyjna która drukuje zdjęcia w 15 sekund. Każde urządzenie obsługiwane jest przez doświadczonego animatora.

budka fotograficzna
Budka fotograficzna

Budka fotograficzna na event

Wynajem budki fotograficznej na event

Posiadamy ogromne doświadczenie w wynajmie budki fotograficznej na eventy firmowe. Mieliśmy okazję współpracować z bardzo znanymi firmami na polskim rynku. Podczas ostatniego weekendu nasza fotobudka robiła zdjęcia dla uczestników imprezy dla firmy Generali. Uczestnicy podczas konferencji odbywającej się w hotelu Narvil mieli do dyspozycji fotobudkę przez prawie 10 godzin imprezy. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie.

Fotobudka na event

Wynajem Fotobudki

Podczas każdej imprezy z fotobudką dbamy o to aby logo Waszej firmy było w wielu miejscach. Każdy dobrze wie że marketing jest jedną z najważniejszych rzeczy na Waszej firmy. Istnieje możliwość brandingu urządzenia w wybraną przez Państwa grafikę. Każdy projekt przygotowujemy specjalnie dla Państwa wytycznych. Okleina jest najwyższej jakości i prezentuje się idealnie.

Fotobudka Warszawa wynajem

Wynajem atrakcji na imprezę

Wynajem atrakcji na imprezę

W obsłudze imprez specjalizujemy się już od dłuższego czasu, fotobudka to tylko jedna z naszych atrakcji. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak: symulator rajdowy, gifbudke, gogle vr, mobilny bar kawowy, słuchawki silent disco. Z naszym asortymentem jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować imprezę nawet dla najbardziej wymagających. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.magazyn-atrakcji.pl

Wynajem fotobudki na wesele Warszawa

Posted on Posted in Bez kategorii

Wynajem fotobudki na wesele

Fotobudka Warszawa

 

Fotobudka na wesele okazała się jak zwykle super atrakcją na wynajem. Mieliśmy okazję gościć na trzech różnych weselach oraz na imprezie plenerowej. Posiadamy jeszcze ostatnie wolne terminy na wrzesień 2017. Zapraszamy również do rezerwacji terminów na 2018 rok. Fotobudka Warszawa może zostać dostarczona wraz z czerwonym dywanem oraz z kotarą która odgrodzi fotobudkę od reszty imprezy. W swojej ofercie posiadamy również namiot plenerowy który możemy ustawić w ogrodzie sali weselnej.

Read More

Wynajem Fotobudki na wesele event – Fotobudka Warszawa

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka Warszawa - Wynajem budki fotograficznej

Fotobudka Warszawa

 

To był kolejny pracowity weekend dla naszej fotobudki. Zrealizowaliśmy bardzo kilka różnych ciekawych imprez takich jak fotobudka na event wesele oraz piknik. Zrobiliśmy całą masę zdjęć i uwieczniliśmy wiele śmiesznych chwil. Fotobudka na wesele jak zawsze okazała się super pamiątką, goście bawili się świetnie a księgi gości aż pękały od wklejonych zdjęć.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Obsługa fotobudki

Fotobudka na wesele - obsługa

Jak widać na zdjęciu, nasza fotobudka zawsze jest obsługiwana przez doświadczonego animatora. Osoba ta zawsze pomoże dobrać najlepsze gadżety oraz doskonale wytłumaczy jak działa fotobudka. Druga osoba odpowiedzialna jest za przekazywanie informacji o księdze gości oraz o utrzymanie porządku na stanowisku. Wszystko po to aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Fotobudka na event

Fotobudka na event

Podczas tego weekendu znowu mieliśmy okazję popracować w branży show biznesu. Podobnie jak w zeszły weekend nasza fotobudka robiła zdjęcia na planie zdjęciowym do pierwszej edycji The Voice Kids. Dzieciaki bawiły się wyśmienicie i zrobiły setki jak nie tysiące zdjęć. Mamy nadzieję że będziemy mieli możliwość uczestniczenia w kolejnych edycjach programu.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Fotobudka na event

Rezerwacja fotodudki

Zastanawiasz się nad atrakcją na twoje wesele, event, urodziny albo inne wydarzenie gdzie nie może zabraknąć fotobudki ? Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny. Koszt wynajmu fotobudki zaczyna się juz od 450 zł. Po dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Fotobudka Warszawa – relacja z weekendu

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka Gifbudka na wynajem

Fotobudka GifBudka - Wynajem na event

To był dla nas bardzo pracowity weekend, odwiedziliśmy wiele imprez takich jak wesele, event firmowy oraz imprezę plenerową. Natomiast największym wydarzeniem jest realizacja zlecenia dla TVP. Nasza fotobudka umila czas uczestnikom podczas nagrań do  8 edycji The Voice of Poland.

Fotobudka na event

Fotobudka na Event

Jesteśmy niesamowicie dumnie że mieliśmy okazję uczestniczyć w tak fajnym projekcie jak The Voice of Poland. Nasza fotobudka została obrandowana w logo programu, przygotowaniem projektu graficznego oraz obklejeniem urządzenia zajęła się nasza firma. Fotobudka uczestniczyła w w kilku scenach do 8 edycji ale przede wszystkim była super rozluźnieniem dla uczestników programu.

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki
Budka fotograficzna wynajem

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele

W ten weekend nasza fotobudka pstrykała fotki nie tylko przy nagraniach do 8 edycji Voice of Poland. Mieliśmy okazję gościć aż na trzech weselach. Chyba nie musimy Wam opowiadać jak super atrakcją jest nasza fotobudka podczas wesela. Dostarczone przez nas fotoksiążki pękały w wszach od wklejonych zdjęć. 

Fotobudka na piknik

Fotobudka na event, Fotobudka na wesle? Oczywiście ale to nie wszystko co oferujemy. Nasze urządzenie zaczyna duży cykl imprez plenerowych. Co niedziele nasza fotobudka będzie miała okazję rozbawiać gości na imprezach sponsorowanych przez Unię Europejską na temat pozyskiwania środków Unijnych. Co tydzień odwiedzimy inne miasto w województwie Małopolskim. 

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki

Wynajem Fotobudki w Warszawie

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka Warszawa

Fotobudka Warszawa Thebestbudka to nie tylko wynajem fotobudki na wesele event albo imprezę. Nasze fotobudki wyróżnia profesjonalizm i elegancja. W naszej ofercie posiadamy kilka gadżetów które wyróżniają nas od konkurencji. Są to między innymi:

Fotobudka na wynajem
fotobudka warszawa wesele event wynajem

Fotobudka Warszawa – Czerwony dywan

Jeżeli chcesz aby twoi goście poczuli się jak gwiazdy Hollywood to idealenie trafiłeś. Posiadamy na naszym wyposażeniu czerwony dywan który nadaje elegancji całemu stanowisk owi. Wystarczy poinformować nas o chęci rozłożenia takiego dywanu.

Fotobudka Warszawa – Zdjęcia magnetyczne

Kolejna z naszych atrakcji jest samoprzylepna folia magnetyczna dzięki której zdjęcia z fotobudki umieścisz na każdej powierzchni metalowej, na przykład na lodówce.

Fotobudka Warszawa
Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Fotobudka Warszawa – atrakcja na wesele i impreze

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka Warszawa

Fotobudka to nie tylko idealna atrakcja na wesele. Nasza fotobudka jest idealną atrakcją na każdego rodzaju event. W naszej ofercie posiadamy aż 4 fotobudki !! W naszej ofercie posiadamy nielimitowany wydruk zdjęć, drukujemy tyle kopi ile jest osób na zdjęciu. Nie zależnie od tego czy jest to impreza plenerowa czy wesele w zadaszonym miejscu. W swoim wyposażeniu posiadamy namiot który idealnie ochroni naszą fotobudke przed warunkami atmosferycznymi.

Fotobudka na wynajem
Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Fotobudka Warszawa wynajem

Zastanwiasz się nad tym aby skorzystać z wynajem fotobudki? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie twoje pytania. W naszej ofercie posiadamy również takie urządzenia jak gifbudka, symulator samochodowy oraz wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.magazyn-atrakcji.pl

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki

Fotobudka Warszawa – Wynajem fotobudki na wesele

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka na wesele Warszawa

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Fotobudka Warszawa

 

 

 

 

W ten weekend nasza fotobudka zaczęła pracę na festiwalu tańca w Józefowie. Fotobudka jak zwykle okazała się super atrakcją na event. 

Fotobudka na event

 

 

 

 

Nasza fotobudka to nie tylko zdjęcia najwyższej jakości ale również personalizacja wydruku. Na każdym zdjęciu umieścimy logo waszej firmy albo specjalnie przygotowany dla Was projekt. Pamiętajcie że realizujemy imprezy w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Organizacja eventów

Wynajem atrakcji na event

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.magazyn-atrakcji.pl . Zajmujemy się wynajmem atrakcji na różnego rodzaju imprezy. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak symulator rajdowyfotobudka, gifbudka oraz gogle VR. Zapraszamy do współpracy!

Fotobudka Warszawa – Wynajem Fotobudki – Wesele

Posted on Posted in Bez kategorii

Wynajem Fotobudki Warszawa

 

Wynajem Fotobudki na takie imprezy jak wesele event urodziny to świetny pomysł. W ten weekend bawiliśmy się na weselu Pauliny i Kacpra. Fotobudka okazała się super atrakcją na weselu. Goście bardzo chętnie robili sobie zdjęcia a następnie wklejali je do pamiątkowego albumu.

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki

Wynajem Fotobudki na wesele 

Nasza fotobudka na weselu to nie wszystko, przyjeżdżamy na miejsce wraz z całą masą gadżetów. Posiadamy ich naprawdę bardzo dużo, są to różnego rodzaju czapki, peruki, zabawne okulary oraz śmieszne tabliczki. Fotobudka rozkręci zabawę na każdej imprezie i pozostawi pamiątkę na długie lata.

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki

Fotobudka Warszawa

Zapraszamy do rezerwacji terminów na wynajem fotobudki. Terminy bardzo szybko znikają ponieważ nasza fotobudka cieszy się niesamowitym powodzeniem. Koszt wynajmu fotobudki zaczyna się już od 450 zł. Wszystkie zdjęcia z wesela dostępne są na naszej stronie w zakładce galeria/wesela.

Fotobudka Warszawa – Fotobudka na event

Posted on Posted in Eventy, Ogólna

Fotobudka Warszawa - Fotobudka na Event

Fotobudka Warszawa - Fotobudka na Event

Fotobudka to nie tylko super atrakcja na event. Nasze urządzenie idealnie nadaje się na różnego rodzaju promocję marki. Umieszczenia loga firmy na wydruku to za mało? Nie ma problemu, specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt graficzny który następnie wydrukujemy i umieścimy w postaci tła na którym będą robione zdjęcia, mało? Wykonamy również projekt graficzny którym obkleimy naszą fotobudkę, jest niesamowicie skuteczne narzędzie marketingowe.

Read More