Fotobudka warszawa

Fotobudka na wesele

Posted on Posted in Bez kategorii, glowna

Fotobudka Warszawa

Forobudka na wesele

Fotobudka Warszawa na wynajem - to idealna atrakcja na wesele. Fotobudka Warszawa to idealne rozwiązanie na wesele, event. Obsługujemy imprezy na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź, Radom. Fotobudka Warszawa - Wesela Eventy Wynajem.

fotobudka warszawa wesele event wynajem
fotobudka warszawa wesele event wynajem

Personalizacja

To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.  Możecie wybierać w licznych układach graficznych lub dać nam pomysł na wydruk a my przygotujemy projekt. Możecie też decydować o tym ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym wydruku znajdą się imiona pary młodej oraz data.

Księga gości

Niesamowita pamiątka dla pary młodej do której każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię  i umieścić pod nią pamiątkowy wpis z życzeniami. Jest to wspaniała pamiątka na długie lata którą nie raz będziecie wspominali.

 fotobudka warszawa wesele event wynajem

 fotobudka warszawa wesele event wynajem

Fotobudka jako prezent

Fotobudka to także idealny pomysł na prezent! Spraw swoim bliskim niecodzienną niespodziankę i zamów FotoBudke na ich uroczystość. To właśnie zdjęcia stają się najtrwalszymi prezentami, które trzymamy w swoich albumach przez lata, co czyni je idealnym prezentem na każdą okazję.

 

 

 
Pakiet Basic
1h
Pakiet Classic
2h
Pakiet Standard
3h
Pakiet Premium
4h
Pakiet Exclusive
5h
Pakiet Biznes
   499 zł 699 zł 899 zł 1099 zł 1249 zł  do uzgodnienia
Dojazd do Klienta
Z Warszawy, Łodzi, Radomia
 bezpłatny dojazd do 40 km bezpłatny dojazd do 60 km bezpłatny dojazd do 80 km  bezpłatny dojazd do 150 km  bezpłatny dojazd do 150 km
Nielimitowany wydruk zdjęć
Nieograniczona liczba zdjęć
Personalizacja wyrduku
Galeria online chroniona hasłem
Facebook, E-mail
Wiele rodzajów tła
Zdjęcia w formie elektornicznej
Fotoksiążka