Fotobudka na event

Posted on Posted in Bez kategorii, glowna

Fotobudka Warszawa na wynajem – jest najlepszą atrakcją do wynajęcia. Fotobudka to idealna atrakcja na wesele i event. Fotobudka na imprezę firmową, targi expo i konferencje na terenie całej Polski. Fotobudka na piknik – oferujemy wynajem fotobudki na imprezy plenerowe.

Jeśli szukasz nowej atrakcji dla uczestników imprez firmowych, konferencji, studniówek która wzbudzi pozytywne emocje i zapewni doskonałą zabawę to dobrze trafiłeś.

Fotobudka to zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą fantazję i dostarczą wyjątkowych zdjęć. Będziecie je mogli otrzymać natychmiast po sesji zaledwie w ciągu kilkunastu sekund! Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

Fotobudka Warszawa wynajem

Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę profesjonalnego animatora, który zadba o wysoki poziom zabawy i jej niezakłócony przebieg imprezy. 

Fotobudka może zostać wykorzystana jako świetne narzędzie marketingowe.
W naszej ofercie możemy zaoferować:
-Umieszczenie loga firmy na wydruku
-Branding fotobudki w barwy firmy
-Dowolne tło

Cenę wynajmu fotobudki ustalamy indywidualnie i jest ona zależna od kilku czynników. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka na Event